logo wersja-podstawowa granat 1

 

 IEiAK CEBAM

 

 MIP logo-1 

 

IASFM

Centrum Badań Migracyjnych UAM zaprasza na prezentację programu UE „Uczenie się przez całe życie” - Asystentura Grundtviga

Prezentacja programu odbędzie się w poniedziałek 14 stycznia 2013 w godzinach 10:30 - 11:15 w Sali im. Józefa Burszty w Collegium Historicum. W ramach prezentacji asystentka Grundtviga z Niemiec przebywająca na 10-miesięcznym stażu w Centrum Badań Migracyjnych UAM opowie o szczegółach Programu.

 

Program Grundtvig wspiera niezawodową edukację dorosłych. Umożliwia on realizację wyjazdów na okres od 13 do 45 tygodni asystenta w organizacjach zajmujących się edukacją osób dorosłych w innym kraju europejskim uczestniczącym w programie „Uczenie sie przez całe życie", różnym od tego, w którym wnioskodawca mieszka lub pracuje. Jest to obecnie 27 państw Unii Europejskiej, a także Islandia, Liechtenstein, Norwegia, Szwajcaria, Turcja i Chorwacja. W ramach asystentury zostaną pokryte koszty utrzymania, koszty podróży oraz ewentualne koszty przygotowania pedagogicznego, językowego i kulturowego.

Miejsce: Sala im. Józefa Burszty, Collegium Historicum, ul. Św. Marcin 78

Data: Poniedziałek, 14 stycznia 2013, god. 10:30 – 11:15