logo wersja-podstawowa granat 1

 

 IEiAK CEBAM

 

MIP logo-1

 

IASFM

 

Interesuje Cię temat migracji przymusowych i uchodźstwa? Chciał(a)byś prowadzić warsztaty z młodzieżą?

Centrum Badań Migracyjnych UAM oraz Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM rekrutują uczestniczki i uczestników do kontynuacji szkoleniowo-warsztatowego projektu Kto pyta, nie błądzi. Porozmawiajmy o uchodźcach.

 

Szukamy osób, które chciałaby poszerzać swoją wiedzę z zakresu współczesnych migracji przymusowych oraz przekazywać tę wiedzę dalej podczas warsztatów przeprowadzanych w poznańskich szkołach ponadpodstawowych.

 

Na przełomie marca i kwietnia weźmiesz udział w szkoleniu z metodyki pracy z grupą oraz narzędzi edukacji pozaformalnej. W trakcie trwania projektu zadbamy również o Twoją wiedzę na temat uchodźców i migracji przymusowych. Od kwietnia do połowy czerwca, w dwuosobowym zespole, przeprowadzisz pięć warsztatów w poznańskich szkołach średnich.

Otrzymasz wynagrodzenie za przeprowadzone warsztaty, zaświadczenie o wzięciu udziału w projekcie oraz zastrzyk wiedzy i umiejętności, a także dużo satysfakcji z działania na rzecz bardziej otwartego społeczeństwa.

 

Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko, ukończony poziom nauczania/obecne zajęcie oraz Twoje zainteresowania i działania (np. doświadczenie w prowadzeniu warsztatów) ważne ze względu na tematykę warsztatów prześlij na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2018 roku.